Sadarbība

 

Sazinieties ar mums jau šodien un izstāstiet savu vēlmi un iespējas sūtot uz

info@washbox.lv vai zvanot pa tālruni 23-203-733

un mēs nodrošināsim Jums ērtu un ātru skapīšu uzstādīšanu.

 

MĀJU ĪPAŠNIEKIEM UN PĀRVALDNIEKIEM, BIROJU ĒKĀM, DZĪVOKĻU ĒKĀM, PRIVĀTMĀJU CIEMATIEM!

Labprāt novietosim mūsu skapīšus Jūsu mājā, pie Jūsu ofisa, lielās ofisu teritorijās vai privātmāju ciematos lai radītu komfortu iedzīvotājiem un darbiniekiem.  Nodrošināsim regulāru, ātru un kvalitatīvu apģērbu tīrīšanu un veļas mazgāšanu.
Tā ir ērtība, kura ievērojami palielinās ēkas vērtību, jo uzstādīt veļas mašīnas vai uzlabot iekārtas var būt dārgi un ne vienmēr iespējami.

 

skapis

 

Washbox skapīši ir ērts un vienkāršs apģērbu tīrīšanas un veļas mazgāšanas veids, ko jūs varat piedāvāt saviem īrniekiem - iedzīvotājiem vai darbiniekiem 24 stundas diennaktī.


WASHBOX PIEVIENO VĒRTĪBU JŪSU ĒKAI!


Cilvēki vērtē ērtību. Mēs paņemsim drēbes un atvedīsim tās iztīrītas, izmazgātas un izgludinātas, kas ekonomēs ēkas iedzīvotāju laiku un naudu.
Varbut tieši šis varētu būt viens no iemesliem kāpēc īrnieks, biroja darbinieks, dzīvokļa pircējs izvēlēsies tieši Jūsu ēku.

 

LAIKA EKONOMIJA JŪSU DARBINIEKIEM!

 

skapja skice

NEKĀDU LIEKU IZMAKSU!

WASHBOX  skapīšiem nav nepieciešama elektrība vai speciāla apkope un tie neaizņem daudz vietas. WASHBOX  skapīši tiek pārbaudīti katru dienu vai pēc Jūsu izvēlēta grafika. To nodrošinās mūsu kurjers, kurš apkalpos arī individuālos izsaukumus uz mājām.

 

Washbox izvietos skapīšus jūsu ēkā pēc jūsu ieskatiem un ērtības. Šis ir izdevīgs veids kā izmantot telpu efektīgi. 

 

PIESAKIET WASHBOX SKAPĪŠUS SAVAI ĒKAI!


Sazinieties ar mums jau šodien un izstāstiet savu vēlmi un iespējas sūtot uz info@washbox.lv vai zvanot pa tālruni 23 203 733 un mēs nodrošināsim Jums ērtu un ātru skapīšu uzstādīšanu.